LIKE (15.15.2014)

Ведучий пост-шоу “Страсті за Ревізором” (Новий канал) розкрив головне правило майстерності працівників ресторанів і кафе.    Після зйомок пост-шоу “Страсті за Ревізором” Сергій Притула згадав, як колись підробляв офіціантом у кав’ярні в Тернополі. 

За час роботи він визначив одне з головних правил цієї професії:   – Не варто судити людину за зовнішнім виглядом, – каже ведучий. – Часто клієнти, одягнені в дорогий одяг, економили. А люди в дивному вбранні могли здивувати своїми фінансовими можливостями.   Один із випадків у його практиці став для Сергія уроком. Якось до кафе приїхали двоє чоловіків у спортивних костюмах і жінка. У розмові проскакували жаргонні слівця. Але вони залишили щедрі чайові майбутньому відомому ведучому.  

 – Вони замовили три чашки кави “Блакитна гора Ямайки”. Це був один із найдорожчих сортів. У нашому кафе одна порція цього напою коштувала 25 гривень. А це 2001 рік! Для порівняння, моя зарплата на радіо тоді була 100 гривень. Я спершу розгубився. Подумав: “А може, ці рекетири вип’ють кави, дадуть мені по голові й підуть”. Але все сталося інакше. Вони випили ще кілька різних напоїв і залишили мені близько 40 гривень чайових, – згадує Притула.
 
Джерело: LIKE

Вернуться назад
Читайте также
Оставить комментарий
Что бы комментировать авторизируйтесь
  • Никто еще не оставил комментарии. Напиши первым!
смотрите
на новом